פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   קום והתהלך בארץ: החידון שיוכיח עד כמה אתם מכירים את ישראל

   חושבים שאתם אתם שולטים בצומח ובחי של ישראל ובשמות האתרים ההיסטוריים הרבים הפזורים בה? אחרי שחגגנו את ט"ו בשבט, נטענו, שתלנו וטיילנו, הגיע הזמן לענות על החידון שיבדוק האם אתם מכירים כל פינה ברחבי הארץ. ענו ואולי תזכו במתנה

   החורף בעיצומו, האביב מתקרב, והארץ פורחת ושופעת מים מצפון ועד דרום. אלה היוצאים לטייל בתקופה זו של השנה נהנים ממזג אוויר נעים להליכה, אוויר קר ונקי ופרחי החורף, מהרי הגליל שבצפון עד לצפון הנגב, הופכים את המסלולים לצבעוניים ומרהיבים. בין אם אתם מאלה שמכירים כל עיקול בשביל ישראל או שמא כאלה שרק אחת לשנה יוצאים מהבית לחיק הטבע, היערות והפארקים של קק"ל מספקים לכם שפע של אפשרויות בילוי ופנאי. כדי שהציבור יוכל ליהנות מהיערות והפארקים השונים פועלת קק"ל לפיתוח תשתיות מגוונות שיספקו מגוון צרכי פנאי ונופש – לפיקניק, לטיולים, לרכיבה על אופניים, להנגשת שבילים לנכים, לפעילות קהילתית ועוד.

   חושבים שאתם מטיילים הרבה ומכירים כל פינה ברחבי הארץ? אתם שולטים בצומח ובחי של ישראל ובשמות האתרים ההיסטוריים הרבים הפזורים בה? לכבוד חג האילנות קבלו חידון גדול שבו תוכלו לדעת עד כמה אתם אוהבי הארץ ואדמתה והאם אתם מכירים אותה על כל רבדיה. ענו ואולי תזכו בסלסלת פירות מיוחדת, מתנת קרן קימת לישראל לכבוד ט"ו בשבט.

   לתקנון פעילות הגולשים של קרן קימת לישראל

   הירשמו למועדון ידידי קק"ל והצטרפו לפעילות לשיקום יערות ישראל

   עוד בנושא:

   לרכוב בתוך ציור: חמישה טיולי אופניים מרהיבים בצפון

   תזרמו איתנו: החידון שיוכיח עד כמה אתם מכירים את הנחלים בארץ

   תבדוק מה עם הפויקה: האם אתם שולטים בסלנג של המטיילים?

   בחנו את עצמכם: עד כמה אתם מכירים את היערות של ישראל

   תרימו ראש: ענו וגלו האם אתם מזהים את המצפורים שברחבי הארץ